Интер и Наполи разделиха точките

Н. Гавазов

Днес, 18 март, завърши мачът от 29-ия кръг на Серия А между Интер и Наполи. Мачът се игра на стадион "Сан Сиро" (Джузепе Меаца) в Милано (Италия) и завърши при резултат 1:1.

В 43-ата минута защитникът на Интер Матео Дармиан откри резултата в срещата. В 82-ата минута защитникът на Наполи Жезуш изравни.

След 29 кръга на италианското първенство Интер събра 79 точки и е на първо място. На свой ред след подобен брой кръгове в Серия А Наполи спечели 45 точки и е на седмо място.

Този сезон отборите се срещнаха в 14-ия кръг на италианската Серия А. В този мач отборът на Милано победи Наполи с резултат 3:0. Отборите играха помежду си и във финала за Суперкупата на Италия, където Интер също спечели (1:0).