Индзаги: Предстоят още 10 кръга

Н. Гавазов

Старши -треньорът на Интер Симоне Индзаги обобщи резултатите от мача от 28-ия кръг на италианската Серия А с Болоня, завършил при резултат 1:0. Защитникът на Интер Ян Бисек се разписа в 37-ата минута.

"Запазихме преднината си пред тези, които ни преследваха, напълно заслужено поведохме през първото полувреме и тогава Болоня показа защо е на върха в таблицата. Започнахме да се чувстваме леко уморени и мислите ни се насочиха към предстоящите мачове.

Нормално е да виждате голове от краен защитник към краен защитник, но да видите централен защитник да помага на централен защитник е много възнаграждаващо за мен и моя екип. Момчетата правят нещо изключително, но знаем, че предстоят още 10 кръга“, заяви Индзаги.

Припомняме, че Интер е на първо място в класирането на Серия А за сезон 2023/2024. Отборът събра 75 точки в 28 мача. Болоня е на четвърто място с 51 точки.