Тен Хаг: Ман Юнайтед е един от най-забавните отбори в лигата

Н. Гавазов

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик Тен Хаг вярва, че неговият отбор е един от най-забавните във Висшата лига.

В събота срещу Бърнли (1-1) Юнайтед изпусна победата поради късен гол за пети път през последния месец.

"Червените дяволи" вече имат само една победа в последните си шест мача от Висшата лига, в които са допуснали 12 гола, но Тен Хаг защитава представянето на своя отбор.

"Всеки отбор позволява на противника да създава положения. Но когато дойде нашият ред, е странно. Ние също създаваме много положения.

Ние сме един от най-динамичните и забавни отбори в лигата в момента. Създаваме много положения, като играем добър футбол. Не е задължително да губим контрол над играта. Коригирахме това на полувремето и бяхме много по-добре през второто полувреме“, заяви Тен Хаг.