ГЛЕДАЙ НА ЖИВО » ФУТБОЛ
Виж програма за други спортове ТУК
Събота 20 Април
08:00 Саган Тосу 4 - 2 Кашима Антлърс (J-лига)
08:00 Киото Санга 0 - 1 Албирекс Нийгата (J-лига)
08:00 Консадоле Сапоро 1 - 1 Санфрече Хирошима (J-лига)
08:00 Сувон 2 - 1 Джеджу Юнайтед (К-Лига)
09:00 Шонан Белмар 0 - 1 Висел Кобе (J-лига)
09:00 Ависпа Фукуока 2 - 2 Джубило Ивата (J-лига)
10:00 Кавазаки 0 - 0 Токио Верди (J-лига)
10:00 Урава 0 - 1 Гамба Осака (J-лига)
10:30 ФК Сеул 2 - 3 Чонбук Хюндай Моторс (К-Лига)
10:30 Поханг Стийлърс 0 - 0 Кимчхон Санму (К-Лига)
10:30 Мелбърн Виктори 0 - 0 Бризбейн Роар (Лига А)
10:30 Шандонг Тайшан 4 - 1 Цанджоу Майти Лайънс (Суперлига)
12:30 Номе Калю 0 - 2 Калев Талин (Мейстрийлига)
12:45 Макартър 1 - 0 ФК Сидни (Лига А)
13:30 Истанбулспор 1 - 2 Фатих Карагюмрюк (Суперлиг)
14:00 Рубин Казан 1 - 1 Локомотив Москва (Висша Лига)
14:00 Тотнъм 2 - 2 Манчестър Юнайтед (Висша Лига до 21г.)
14:00 Скоевде 1 - 0 Трелеборг (Суперетан)
14:00 Сандвикен 1 - 0 Йостер (Суперетан)
14:00 Ченгду Ронченг 3 - 1 Шенжен Пенг Сити (Суперлига)
14:00 Бундеслига 2 - комбинирано излъчване (Германия)
14:00 Оснабрюк 0 - 3 Брауншвайх (Бундеслига 2)
14:00 Кайзерслаутерн 1 - 1 Веен Виесбаден (Бундеслига 2)
14:00 Фортуна Дюселдорф 1 - 0 Гройтер Фюрт (Бундеслига 2)
14:10 ФК Минск 1 - 1 Нафтан (Висша лига)
14:30 Крю Александра 0 - 3 Рексъм (Лига 2)
14:30 Бристол Сити 0 - 1 Ливърпул (Висша Лига - жени)
14:30 Лестър 2 - 1 Уест Бромич (Чемпиъншип)
14:30 Абърдийн 2 - 2 Селтик (Купа на Шотландия)
14:30 Барселона 0 - 1 Челси (Шампионска лига - жени)
14:30 Пайде 0 - 1 Тарту Тамека (Мейстрийлига)
14:35 Вуан Три Таунс 0 - 0 Чангчун Ятай (Суперлига)
15:00 Нантонг Зхиун 0 - 2 Шанхай Шенхуа (Суперлига)
15:00 Селта 4 - 1 Лас Палмас (Примера)
15:00 Аморебиета 0 - 3 Валядолид (Сегунда)
15:00 Политехника Яши 3 - 1 Волунтари (Лига 1)
15:00 ХИК Хелзинки 2 - 1 ИФК Мариехамн (Вайкауслига)
15:00 Асколи 0 - 0 Модена (Серия Б)
15:00 Бари 1 - 1 Пиза (Серия Б)
15:00 Бреша 0 - 0 Тернана (Серия Б)
15:00 ФералпиСало 2 - 5 Комо (Серия Б)
15:00 Айнтрахт 2 - 5 Нюрнберг (Бундеслига 1 - жени)
15:00 Кауно Жалгирис 2 - 1 Судува (А Лига)
15:00 Раднички 1923 4 - 3 Чукарички (Лига 1)
15:15 Пирин 0 - 0 Черно море (Първа лига)
15:30 Черноморец Одеса 1 - 2 Кривбас (Висша Лига)
15:30 Пушкаш Академия 5 - 0 Пакс (Лига 1)
16:00 Яблонец 0 - 0 Злин (Гамбринус Лига)
16:00 Карвина 1 - 1 Бохемианс 1905 (Гамбринус Лига)
16:00 Спарта Прага 4 - 3 Баник Острава (Гамбринус Лига)
16:00 Мазембе 0 - 0 Ал-Ахли Кайро (Шампионска лига на КАФ)
16:00 Нортхамптън Таун 1 - 2 Екзитър Сити (Лига 1)
16:00 Погон Шчечин 0 - 2 Пиаст Гливиче (Лига 1)
16:00 Арсенал Дзержинск 2 - 0 Шахтьор Солигорск (Висша лига)
16:00 ИФК Гьотеборг 1 - 1 Норшьопинг (Висша Лига)
16:00 Сириус 0 - 1 Вернаму (Висша Лига)
16:00 Родес 2 - 0 Оксер (Лига 2)
16:00 Утсиктен 1 - 0 Сундсвал (Суперетан)
16:00 Йостерсунд 1 - 1 Йоргрите (Суперетан)
16:00 Данубио 1 - 1 Керо (Примера)
16:00 Радомлие 1 - 2 Мура 05 (Висша Лига)
16:00 Коняспор 0 - 2 Аланияспор (Суперлиг)
16:00 Бачка Топола 3 - 2 Войводина (Лига 1)
16:15 Лахти 1 - 1 Хака (Вайкауслига)
16:30 Балтика 2 - 1 Криля Советов (Висша Лига)
16:30 Бундеслига 1 - комбинирано излъчване (Германия)
16:30 Хайденхайм 1 - 2 РБ Лайпциг (Бундеслига 1)
16:30 Хофенхайм 4 - 3 Борусия М (Бундеслига 1)
16:30 Кьолн 0 - 2 Дармщад (Бундеслига 1)
16:30 Волфсбург 1 - 0 Бохум (Бундеслига 1)
16:30 Подбрезова 1 - 2 Жилина (Висша Лига)
17:00 Хафнарфьодур - Копавьогур (Висша лига)
17:00 Ауд Хеверле Льовен 1 - 0 Сент Труиден (Лига 1)
17:00 Висша Лига - комбинирано излъчване (Англия)
17:00 Шефилд Юнайтед 1 - 4 Бърнли (Висша Лига)
17:00 Лутън Таун 1 - 5 Брентфорд (Висша Лига)
17:00 Макаби Тел Авив 4 - 0 Апоел Хайфа (Лига АЛ)
17:00 Левадия 1 - 1 Перну (Мейстрийлига)
17:00 Копавьогур 0 - 2 Хафнарфьодур (Висша лига)
17:00 Хъдърсфийлд 0 - 4 Суонзи (Чемпиъншип)
17:00 Кардиф 2 - 1 Саутхемптън (Чемпиъншип)
17:00 Уотфорд 0 - 0 Хъл Сити (Чемпиъншип)
17:00 Съндърланд 0 - 1 Милуол (Чемпиъншип)
17:00 Стоук Сити 3 - 0 Плимут Аргайл (Чемпиъншип)
17:00 Родъръм Юнайтед 0 - 0 Бирмингам (Чемпиъншип)
17:00 Норич 1 - 1 Бристол Сити (Чемпиъншип)
17:15 Райо Валекано 2 - 1 Осасуна (Примера)
17:15 Виляреал II 1 - 0 Расинг де Ферол (Сегунда)
17:15 Сантандер 0 - 0 Леванте (Сегунда)
17:15 Судтирол 0 - 0 Читадела (Серия Б)
17:15 Катанзаро 0 - 0 Кремонезе (Серия Б)
17:15 Леко 1 - 2 Венеция (Серия Б)
17:15 Специя 0 - 0 Сампдория (Серия Б)
17:30 Университатя Крайова 1948 1 - 1 Динамо Букурещ (Лига 1)
17:30 Адо Ден Хааг 1 - 1 ФК Айндховен (Юпилер лига)
17:30 Морейренсе 0 - 1 Жил Висенте (Суперлига)
17:45 Хебър 0 - 3 Лудогорец (Първа лига)
18:00 Ворскла 0 - 2 Колос Ковалевка (Висша Лига)
18:00 Ференцварош 0 - 0 Кисварда (Лига 1)
18:00 Аустрия Виена 3 - 0 Сваровски Тирол (Бундеслига 1)
18:00 Алтах 2 - 2 БВ Линц (Бундеслига 1)
18:00 Волфсбергер - Аустрия Лустенау (Бундеслига 1)
18:00 Бундеслига 1 - комбинирано излъчване (Австрия)
18:00 Ал-Окхдод - Дамк (Висша Лига)
18:00 Макаби Нетаня - Апоел Йерусалим (Лига АЛ)
18:00 Нант - Рен (Лига 1)
18:00 Славия Мозир - Динамо Брест (Висша лига)
18:00 Бней Шахнин - Макаби Бней Райна (Лига АЛ)
18:00 Осиек - Истра 1961 (Лига 1)
18:00 Шуляй - Дайнава (А Лига)
18:30 ВПС Вааса - Гнистан (Вайкауслига)
18:30 Рух Хорзов - Видзев Лодз (Лига 1)
18:30 Малмьо - Вастерас (Висша Лига)
18:30 Олимпия Любляна - Алуминий (Висша Лига)
18:30 ОФИ Крит - Ники Волос (Супер лига)
19:00 Теплице - Чешке Будейовице (Гамбринус Лига)
19:00 Сервет - Грасхопърс (Висша Лига)
19:00 Ивердон ле Бен - Стад Лозанна Уши (Висша Лига)
19:00 Злате Моравце - Дукла Банска Бистрица (Висша Лига)
19:00 Земплин Михаловче - Скалица (Висша Лига)
19:00 Емполи - Наполи (Серия А)
19:00 Дукла Банска Бистрица - Ружомберок (Висша Лига)
19:00 Итихад Танжер - ФУС Рабат (Първа Дивизия)
19:00 Кайзериспор - Трабзонспор (Суперлиг)
19:00 Самсунспор - Адана Демирспор (Суперлиг)
19:00 Цървена Звезда - Партизан (Лига 1)
19:15 Вестерло - Стандард Лиеж (Лига 1)
19:15 Манчестър Сити - Челси (ФА Къп)
19:15 КПР - Престън (Чемпиъншип)
19:15 КР Рейкявик - Фрам Рейкявик (Висша лига)
19:30 ЦСКА Москва - Ахмат Грозни (Висша Лига)
19:30 Валенсия - Реал Бетис (Примера)
19:30 Унион Берлин - Байерн Мюнхен (Бундеслига 1)
19:30 Елче - Спортинг Хихон (Сегунда)
19:30 Астерас - Панетоликос (Супер лига)
19:30 Атромитос - Кифисия (Супер лига)
19:45 МВВ Маастрихт - Вилеем II (Юпилер лига)
20:00 Олимпик Лион - Пари Сен Жермен (Шампионска лига - жени)
20:00 Макаби Петах Тиква - Апоел Тел Авив (Лига АЛ)
20:00 Боависта - Естрела (Суперлига)
20:00 Макаби Тел Авив - Апоел Беер Шева (Лига АЛ)
20:00 Амиен - Дюнкерк (Лига 2)
20:00 Аячо - Каен (Лига 2)
20:00 Анеси - Гренобъл (Лига 2)
20:00 По - Лавал (Лига 2)
20:00 Анжер - Троа (Лига 2)
20:00 Сент Етиен - Бордо (Лига 2)
20:00 Гингам - Бастия (Лига 2)
20:00 Париж ФК - Валансиен (Лига 2)
20:00 Конкарно - ЮС Кювили (Лига 2)
20:10 Славен Копривница - Хайдук Сплит (Лига 1)
20:15 Левски - Берое (Първа лига)
20:30 Диошдьор ВТК - Дебрецен (Лига 1)
20:30 ФКСБ - Рапид Букурещ (Лига 1)
21:00 Гент - Мехелен (Лига 1)
21:00 Лос Чанкас - Спорт Уанкайо (Примера)
21:00 Бостън Ривър - Пенярол (Примера)
21:00 Мулудия Оужда - Шабаб Мохамедия (Първа Дивизия)
21:00 Ал Ахли - Ал Хилал (Висша Лига)
21:00 Ал Хазм - Ал Итихад (Висша Лига)
21:00 Ал Итифак - Ал Вахда (Висша Лига)
21:00 Заглебие Любин - Ягиелония Бялосток (Лига 1)
21:30 Уулвърхемптън - Арсенал (Висша Лига)
21:30 Лугано - ФК Лозана (Висша Лига)
21:30 Архентинос Хуниорс - Дефенса (Примера)
21:30 Хамбургер - Холщайн Киел (Бундеслига 2)
21:45 Верона - Удинезе (Серия А)
21:45 Генк - Андерлехт (Лига 1)
22:00 ЕС Тунис - Мамелоди Съндаунс (Шампионска лига на КАФ)
22:00 Флуминензе - Вашко да Гама (Кампеонато)
22:00 Кобресал - Нубленсе (Примера)
22:00 Жирона - Кадис (Примера)
22:00 Ланс - Клермон (Лига 1)
22:00 Грьонинген - Камбур (Юпилер лига)
22:00 Хуеска - Сарагоса (Сегунда)
22:30 Брага - Визела (Суперлига)
23:00 Крисиума Ешпорте Клубе - Форталеза (Кампеонато)
АКЦЕНТИ
Карагър даде съвет на Каземиро
318Дортмунд отива на финал след нов успех над ПСЖ (видео)
154Ливърпул се надява Линдерс да се завърне на „Анфийлд”
98Гуардиола няма да се връща в Байерн Мюнхен
48ВИДЕО
« Април 2024 » | Пон | Вто | Сря | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
НОВИНИ
Оуен: Страхувам се, че Ливърпул може да има спад при Слот
0Гуардиола няма да се връща в Байерн Мюнхен
0Ясни са съдиите за Левски – Черно море
0Дортмунд отива на финал след нов успех над ПСЖ (видео)
0Лудогорец пусна в продажба билетите за мача с ЦСКА – София
0ЧАТ
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|