Лапорта поръчал хамбургери след победата

Н. Гавазов

Президентът на Барселона Жоан Лапорта поръча на играчите на отбора си хамбургери в един от френските ресторанти в чест на победата им в четвъртфиналния мач от Шампионската лига с ПСЖ (2:3).

Според източника, след мача Лапорта лично е поздравил всеки играч, но не е показал обичайните си емоции.

Припомняме, че в 37-ата минута нападателят на каталунците Рафиня откри резултата и изведе Барселона напред. В началото на втората част нападателят на парижани Усман Дембеле изравни резултата. Няколко минути по-късно португалецът Витиня вкара втория гол на ПСЖ срещу каталунците.

В 62-ата минута Рафиня отбеляза дубъл и изравни резултата. В 77-ата минута защитникът на Барселона Андреас Кристенсен отбеляза трети гол за каталунците и постави крайния резултат в мача.