Малко очаквано! Северна Македония си тръгна с победата от Германия (видео)

FUTBOL-TV

Германия сензационно загуби у дома с 1:2 от Северна Македония в световна квалификация от група J.

Момчетата на Йоахим Льов имаха превъзходство през първото полувреме в Дуисбург, но не успяха да го материализират и секунди преди почивката Горан Пандев изненадващо изведе гостите напред в резултата след пас на Енис Барди. Иначе още в началото на мача Горецка нацели гредата.

След час игра Сане беше съборен в наказателното поле и реферът правилно посочи бялата точка. Илкай Гюндоган пое отговорността и реализира дузпата с изстрел в средата.

В самия край Елиф Елмас (85) шокира играчите на Йоахим Льов. Те имаха и 8 минути добавено време да стигнат до втори гол и ново изравняване, но не успяха да го направят.