Фиорентина стигна до равенство с Парма (видео)

FUTBOL-TV

Парма и Фиорентина не се победиха, завършвайки наравно - 2:2 в срещата помежду им от програмата на 25-ия кръг в Серия А. Равенството остави Фиорентина на четвърто място с 45 точки, докато Парма е на седма позиция с 37 пункта.

Резултатът бе открит от Парма в 39-ата минута, когато Амаури проби и намери Антонио Касано, който се разписа с 1:0. Само 2 минути по-късно Хаун Куадрадо се възползва от центриране на Алесандро Матри и изравни с удар от малък ъгъл. В 50-та "дуковете" спечелиха дузпа, след като Давид Писаро изрита Биабиани в тялото. Амаури не сгреши и отново изведе Парма напред в резултата. В 53-та минута Модибо Диаките си изкара втори жълт картон и бе изгонен.

В 85-та минута Матиас Фернандес изпълни страхотно фаул от близо 30 метра и оформи крайното 2:2.