Роналдо и Дибала герои за Юве срещу Наполи (видео)

FUTBOL-TV

Ювентус се наложи над Наполи с 2:1 на “Алианц Стейдиъм" в отложен мач от 3-ия кръг на Серия А. В герои за "Старата госпожа" се превърнаха Кристиано Роналдо и Пауло Дибала, които отбелязаха попаденията.

CR7 се разписа в 13-ата минута, като заслуга за гола имаше и Киеза, който се отчете с асистенция. Иначе това бе 25-и гол за Кристиано в Серия А през сезона. Към края на първата част Киеза бе близо и до гол, но нямаше късмет и за негово нещастие пропусна от добра позиция.

След почивката също бе интересно, като положения имаше и пред двете врати. В 73-ата резервата Дибала получи топката на границата на наказателното поле и веднага стреля в далечния долен ъгъл на вратата, удвоявайки аванса на своя отбор.

В края на мача гостите получиха правото да изпълнят дузпа, която бе превърната в гол от Инсиние, като по този начин бе оформен крайния резултат.