Ибра с хеттрик при успех на ПСЖ над Тулуза (видео)

FUTBOL-TV

Голямата звезда на ПСЖ Златан Ибрахимович се отчете с хеттрик в двубоя срещу Тулуза. Неговият тим записа успех с 4:2 при гостуването си днес в среща от 26-ия кръг на френската Лига 1.

Парижани откриха в резултата в 31-ата минута, когато Ибра реализира след гол от дузпа, която бе отсъдена за нарушение срещу Лавеци. В края на първото полувреме Тулуза изравни след силен удар на Бен Йедер. В 55-ата минута Лавеци даде нов аванс на своя тим. В 68-ата минута Златан вкара втория си гол в мача, засичайки с глава центриране на Лавеци. Тулуза намали след гол на Бен Йедер.

В 89-ата минута Ибрахимович оформи своя хеттрик, а с това и крайния резултат. Той стреля от дузпа, а стражът на домакините изби, но при добавката шведът бе безкомпромисен. Парижани събраха 61 точки, като тимът успя да запази преднината си от 5 пункта пред втория Монако.