Лудогорец с нова загуба в контрола

В. Мухарски

Шампионът на България - Лудогорец допусна нова тежка загуба в контролна среща. "Орлите" загубиха с 1:4 от носителя на Купата на Румъния - Петролул Плоещ. Разградчани играха добре през голяма част от мача и дори създадоха доста положения, но слаба игра в защита им коства неприятното поражение. Единственото попадение за Лудогорец бе дело на Михаил Александров и то бе факт в 21-ата минута., докато за румънците се разписаха Бузема, Грозав, Юнес и Гилерме. Дебют за българския тим направи дошлият от ЦСКА бразилец Мишел Платини.

ЛУДОГОРЕЦ: Чворович, Кайсара, Моци, Барт (10- Мантула), Витиня, Александров, Златински (46- Марселиньо), Дяков (72- Бургзорг), Иванов (64- Ернандес), Ешпиньо (64- Мирисавлевич), Платини (64- Безяк)

Снимка: Официален сайт на Лудогорец