Класика за Реал срещу Брага

FUTBOL-TV

Реал Мадрид се наложи над Брага с класическото 3:0 в мач от група "C" на Шампионската лига.

Браим Диас откри резултата за домакините в 27-ата минута и даде нужната доза спокойствие за домакините. Ферлан Менди изведе чудесно Родриго, който навлезе опасно и пусна добра топка към Браим Диас, който от малкото наказателно поле засече за 1:0.

"Белия балет" имаше нужда от спокойствие, като се има предвид началото на мача. Още в 4-тата минута Лукас Васкес извърши нарушение в наказателното поле срещу Брума и реферът посочи бялата точка. Алваро Джало пропусна - ударът му бе спасен от украинеца Андрий Лунин, който замени в последния момент Кепа, контузил се на загрявката.

След почивката логичното се случи. Винисиус добави второ попадение в 58-ата, а Родриго реши всичко с трети гол в 61-вата минута. “Лос бланкос" остават с перфектен актив и отиват на елиминациитес.