Унион се добра до точката срещу Наполи

FUTBOL-TV

В среща от група "С" на турнира Шампионска лига - Наполи направи равенство 1:1 у дома срещу Унион Берлин. Италианският шампион имаше превъзходство през първата част и в 24-ата минута удар на Нейтън срещна гредата на вратата на германския дебютант в Лигата.

Шест минути след това попадение на Франк Ангиса не беше зачетено заради нарушение в предходна фаза на атаката на "небесносините".

Все пак в 39-ата минута Матео Политано с тяло откри резултата в полза на Наполи, но седем минути след почивката Давид Фофана имаше късмет и изравни в полза на Унион след добавка.

Наполи заема второ място в класирането в група "С със 7 точки, докато Унион прекъсна серия от три поредни поражения и има 1 точка на последната позиция.