Жозе Моуриньо: Заслужавахме победата

.

Старши-треньорът на Интер Жозе Моуриньо е останал доволен от минималната победа с 1:0 на своя тим над Ливорно в мач от турнира за Купата на Италия. Специалния подчерта, че победата на неговият отбор е напълно заслужена, като те са могли да решат срещата много по-рано.

"Мисля, че Интер заслужи победата. Отборът игра компактно и контролирахме изцяло мача, заяви специалния пред официалния сайт на клуба.

"Имахме някои великолепни възможности за гол още в самото начало, а дори и през второто полувреме, можехме да решим двубоя много по-рано".

"Аз съм доволен, тъй като няма контузени футболисти, и сега можем да насочим вниманието си към четвъртфиналите.

Според наставникът на Ливорно Серсе Козми, не е имало игра с ръка на негов футболист и фаул за Интер, от който падна и победното попадение на Уесли Снайдер.

"Треньорът на Ливорно има право да претендира. Аз незнам дали е прав или не", каза бившият наставник на Челси.

"Но аз вярвам, че един отбор, който има 4 или 5 чисти положения за гол наистина заслужава да спечели мача, добави Моуриньо.