ЦСКА би Аустрия Кернтен

.

ЦСКА победи Аустрия Кернтерн с 1:0 в приятелски мач игран в Анталия. Единственото попадение вкара румънеца Даниел Панку. Червените владееха топката доста повече от своите съперници, но изпуснаха доста положения и победиха само с един гол разлика.

И двата отбора започнаха предпазливо мача. Постепенно армейците взеха преимущество, но само пропуските на нападателите спряха армейците.

Единствения гол падна в 72-рата минута, след като Румен Трифонов проби и центрира към Панку. Централният нападател нямаше какво да направи, освен да вкара.

ЦСКА започна в състав - Чавдаров, Виданов, Иванов, Митрески, К.Стоянов, Янев, Петров и Делев. На почивката се появиха - Караджов, Котев, Бранеков, Тодоров, Трифонов, Янчев, Галчев, Нобле, Илиев, Панку и Орлинов.